Církevní domov mládeže SVATÉ RODINY a ŠJ, s. r. o. - Brno

Školská zařízení a střediska volného času římskokatolické církve
domov mládeže

Grohova 107/10

602 00 Brno-střed

nenahlášeno
Zařízení poskytuje ubytování pro studentky různých středních a vyšších odborných škol a gymnázií. Internát je moderně vybaven, možnost celodenního stravování, dobré podmínky pro studium a aktivní využívání volného času. Nabízí kroužek - hudební, šicí, tkaní, sportovní a keramický. V duchovní oblasti je respektováno svobodné rozhodnutí každého jednotlivce. Domov je situován blízko středu města a je dobře dostupný MHD.
RNDr. Ing. Marie Zezulková