Církevní mateřská škola Rybička Tábor

Příběnická 1435/3

390 01 Tábor

farář Christof Lange tabor@evangnet.cz

CMŠ Rybička je účelové zařízení Českobratrské církve evangelické, zaměřené na předškolní výchovu dětí. Přijímáme s plnou odpovědností děti ze všech sociálních vrstev a integrujeme děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Při výchovně-vzdělávací práci vycházíme z křesťanských tradic evangelického typu a plníme cíle Rámcového programu pro předškolní vzdělávání.
Naše školka je místem pohody, kde jsou respektovány individuální a věkové zvláštnosti dětí. Zaměřujeme se na poznávání a přijímání kvalitních společenských a morálních hodnot, na pomoc, spolupráci, solidaritu, toleranci, vnímání potřeb druhých, na úctu ke stvoření ve všech jeho formách, objevování důvěry v sebe i v ostatní, naplňování času smysluplnými činnostmi, na radost ze společenství a pěstování vzájemné pospolitosti s respektováním odlišných kulturně - sociálních podmínek. Důležitou součástí našeho „školkového“ života je úzká spolupráce s rodinami dětí.
Nabízíme nadstandartní činnosti ve formě kroužků – keramický, hudebně-pohybový, výtvarný, seznamování s angličtinou.

Naděžda Stolinová-Nebeská
Počet asistentů: