Církevní střední zdravotnická škola, s.r.o. - Brno

602 00 Brno-střed

35-4784430217/0100
P. Pavel Kolář ing.kolar@gmail.com +420 739 217 845
Základním cílem a posláním školy je příprava mladých lidí k plnohodnotné službě trpícímu člověku. Škola věnuje velkou pozornost výchovnému působení, které je směrováno ke křesťanským hodnotám. Vedeme žáky ke vzájemné toleranci a přátelství, smyslu pro povinnost, k odpovědnosti k sobě samým i bližním. Výhodou je v tomto směru menší velikost školy a její rodinná atmosféra. Na naší škole lze studovat čtyřleté maturitní obory Zdravotnický asistent a Zdravotnické lyceum a tříletý učební obor Ošetřovatel. Škola leží v centru města Brna. Má k dispozici moderně vybavené odborné učebny, počítačovou učebnu s přístupem na internet, posilovnu aj. Školné se neplatí, ubytování a stravování je zajištěno. Z mimoškolní činnosti nabízíme sborový zpěv, výuku cizích jazyků, kroužek první pomoci aj.
Mgr. David Kasan
Ubytování:
Pro dívky Církevní domov mládeže Svaté Rodiny a školní jídelna s.r.o., Grohova 10/12, 602 00 Brno
Pro chlapce Církevní domov mládeže Petrinum, Veveří 462/15, 602 00 Brno