Dům dětí a mládeže Německého řádu Opava

Školská zařízení a střediska volného času římskokatolické církve
středisko volného času

Beethovenova 235/1

746 01 Opava (nečleněná část města)

P. Mgr. Jan Maria Norbert Hnátek, OT

Dům dětí a mládeže Německého řádu Opava  je církevním školským zařízením, které umožňuje vytvářet podmínky dětem a mládeži pro aktivní trávení volného času, umožnit zájemcům seberealizaci prostřednictvím svých koníčků a to jak na úrovni zábavné a oddechové, tak i vrcholové. Od veřejných školských zařízení se liší důrazem na osobnostní a duchovní rozvoj. Specifickou oblastí je pak v rámci obdobných církevních zařízení důraz na liturgickou hudbu.

Mgr. et Bc. Jakub Sís
Počet studentů na hobby kroužcích: