EVANGELIKÁLNÍ TEOLOGICKÝ SEMINÁŘ - VOŠ teologická a sociální - PRAHA 9

Stoliňská 2417/41

2800129338/2010
Ing. Pavel Raus, M.A. Clin. Psy, M.A.Theol.Pavel.raus@etspraha.cz

Vzdělávací program Pastorační a sociální práce připravuje k výkonu pastorační a sociální práce, včetně řízení a managementu. Vzdělávací program Teologická a pastorační činnost připravuje studenty odborně, prakticky a duchovně pro povolání kazatele, církevního pracovníka v oblasti pastorace, katecheze a misie. Denní forma vzdělávání obou programů je tříletá, dálková forma je čtyřletá. Absolvent získává titul „Dis“. Ve spolupráci s ETF UK mohou studenti v propojeném denním studiu programu pastorační a sociální práce, které trvá celkem čtyři roky, získat vysokoškolský titul „bakalář“. Absolventi teologického zaměření mohou na základě písemné dohody získat dalším studiem na ETF UK vysokoškolský titul „bakalář“ či „magistr“.

Ing. Miloš Poborský