Katolický domov studujících - DM a ŠJ - Praha 1

Školská zařízení a střediska volného času římskokatolické církve
domov mládeže a školní jídelna

Černá 1610/14

2700663453/2010
P. Jakub Jírovec, sestry dominikánky

KATOLICKÝ: - všeobecný, univerzální, pluralita a tolerance vyznání,  - v domově pracují řeholní sestry, dochází spirituál, - kontakty s aktivitami církve, - možnost prohloubit poznání katolické víry.
DOMOV: - umění žít s druhými, obohacení jedince společenstvím a obohacení společenství jedincem, - kvalitní využití volného času, - zdravý vyvážený život, dodržování domluvených pravidel, - estetika prostředí - pořádek, ekologie v praxi.
STUDUJÍCÍCH: - studium jako prvotní důvod pobytu v domě, hlavní zájem ubytovaných studentek i priorita výchovného působení pracovníků domova

Guzmana Jana Valentová OP