Křesťanská pedagogicko-psychologická poradna - Praha 8

Školská zařízení a střediska volného času římskokatolické církve
pedagogicko-psychologická poradna

Pernerova 427/8

nenahlášeno
Poradna je určena pro děti a mládež od 3 do 19 let a pro studenty VOŠ především pro žáky křesťanských škol, dále pro děti z křesťanských rodin navštěvující různé typy státních a soukromých škol i pro nejširší veřejnost. Poradna poskytuje služby stejného typu jako PPP a její specifičnost spočívá v přímém zapojení křesťanských výchovných zásad do poradenské praxe. Poradna vypracovává a realizuje projekty pro školy v oblasti prevence sociálně patologických jevů. V této oblasti spolupracujeme s vyššími a vysokými školami. Výborná dopravní dostupnost MHD.
PhDr. Ivana Bernardová