Střední škola gastronomická ADOLPHA KOLPINGA - Žďár nad Sázavou

Střední školy římskokatolické církve
střední odborné učiliště, tříleté učební obory kuchař, cukrář-výroba, číšník-servírka, dvouleté nástavbové studium-společné stravování

U Klafárku 1685/3

591 01 Žďár nad Sázavou

nenahlášeno
P. Jan David 737 556 450
Škola si za dobu své existence vytvořila a v následujících letech i upevnila výsadní postavení mezi gastronomickými školami nejen ve svém regionu. Poskytuje kvalitní vzdělání v kontextu nejmodernějších výchovně vzdělávacích a profesně odborných trendů. Škola je bezbariérovou a citlivě přistupuje k žákům s vývojovými poruchami učení a handicapovaným žákům. Teoretická výuka probíhá v nové budově školy, výuka odborného výcviku ve vlastních školních dílnách a v různých žďárských provozech. Absolventi se velmi dobře uplatňují na trhu práce. Ve škole je kladen důraz na morálku v duchu křesťanských zásad, je možné pravidelně navštěvovat školní mše. Škola úzce spolupracuje s rodiči a případně vzniklé problémy se snaží okamžitě řešit ke vzájemné spokojenosti.
Ing. Jiří Cočev
Ubytování: