Svatojánská kolej - vyšší odborná škola pedagogická - Sv.Jan pod Skalou

Vyšší odborné školy římskokatolické církve
vyšší odborná škola, předškolní pedagogika - vychovatelství

nenahlášeno
Příprava učitelů a vychovatelů s křesťanskou orientací. Předpokladem k přijetí je maturita, složení přijímacích zkoušek (motivace a způsobilost pro učitelské a vychovatelské povolání). Výuka má vysokoškolský charakter, od studentů vyžaduje samostatné a tvořivé myšlení. Denní studium trvá 3 roky, dálkové studium 4 roky. Důraz klademe na život ve společenství a propojení víry, výchovy a vzdělávání při přípravě budoucích pedagogů a vychovatelů. Mnoho zájmových aktivit a volitelných předmětů (znaková řeč, loutkové divadlo, horská kola…), nádherné přírodní prostředí. Dobré spojení autobusem z Prahy (metro B).
RNDr. Mgr. Věra Štěpinová Ph.D.
Ubytování:
Svatojánská kolej: internát v budově školy