Teologická fakulta JIHOČESKÉ UNIVERZITY - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Branišovská 1645/31

370 05 České Budějovice

XXXXXXXXXXXXXXXXX

Ve své vědecké a pedagogické činnosti se Teologická fakulta zaměřuje na oblast teologie a filosofie, dále na oblast sociální práce a výchovy, kde je kladen důraz na křesťanské, etické a sociální hodnoty. Uchazeči o studium mají možnost vybrat si z nabídky bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů, a také z programů celoživotního vzdělávání. Absolventi fakulty nalézají uplatnění jak v církevních organizacích zaměřených na vzdělávací, výchovnou a kulturní činnosti, tak ve veřejné sféře zejména jako sociální pracovníci v zařízeních sociální péče a vychovatelé při střediscích volnočasových aktivit.

doc. Tomáš Machula, Ph.D., Th.D.