VOŠ MISIJNÍ A TEOLOGICKÁ - KOLÍN

Církevní školy ostatních zřizovatelů
vyšší odborná škola, misijní a teologická činnost

V Zídkách 402/

280 02 Kolín

0420344379/0800
Milan a Yvona Bubanovi mbuban@vosmt.cz +420 737 125 720
Studenti Vyšší odborné školy misijní a teologické jsou připravováni na křesťanskou misii. Ježíš Kristus řekl: „Jděte do celého světa a kažte evangelium všemu stvoření“ (Bible, Markovo evangelium 16,15). Absolventi VOŠMT jsou tedy povoláni ke světové evangelizaci, k práci, která žádá osobní disciplínu, hlubokou víru v Boha a ochotu pracovat i v extrémních podmínkách.
Mgr. Milan Buban, M.A.