ČBK hledá manažera Sekce pro mládež

Autor: Martin Steiner Zdroj:Česká biskupská konferenceČeská biskupská konference
Datum publikace14. 11. 2023, 10.30

Česká biskupská konference vyhlásila výběrové řízení na pozici manažer administrativy Sekce pro mládež.

image:Image

Aktualizace 11. 12. 2023: Pracovní pozice je již obsazena.

Náplň práce pracovníka:

• zpracování a příprava projektových žádostí
  • zodpovědnost za administrativní a finanční zajištění realizovaných projektů a dotací
  • reprezentace organizace, jednání s úřady, donátory, spolupracovníky apod.
  • komunikace a spolupráce s ostatními sekcemi/odbory ČBK a s Arci/diecézními centry pro mládež
  • spolupráce s externí účetní firmou
  • organizace Studijně-formačního kurzu Sekce pro mládež ČBK
  • spolupráce při organizaci jednotlivých akcí pořádaných Sekcí pro mládež ČBK

Předpoklady uchazeče:

• ukončené středoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického směru, VŠ vzdělání výhodou
  • organizační schopnosti a dovednosti
  • motivace pro práci v neziskovém sektoru
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti, příjemný vzhled a vystupování
  • aktivní znalost prostředí katolické církve a kladný vztah ke křesťanským hodnotám
  • koherentní jednání v souladu s naukou církve
  • morální a občanská bezúhonnost
  • znalost práce na PC – MS Office, Google Drive
  • časová flexibilita a flexibilita ke změnám

Nabízíme:

• zázemí stabilní instituce
  • pracovní smlouvu na plný úvazek na 1 rok s možností prodloužení
  • nástup možný ihned
  • možnost práce i z domu
  • 5 týdnů dovolené
  • nástupní mzdu 30.000 Kč, po zkušební době 35.000 Kč
  • možnost dalšího vzdělávání

Benefity:

• stravovací paušál; flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na dovolenou; výuka cizích jazyků; Multisport karta

K přihlášce přiložte strukturovaný životopis včetně fotografie, motivační dopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a doklad o bezúhonnosti (může nahradit čestné prohlášení). Přihlášku zašlete do 26. 11. 2023 na kubin@cirkev.cz.