Církevní mateřská škola a základní škola Sudice

Školy Českobratrské církve evangelické
základní a mateřská škola
Mgr. Jiří Bureš, tel: 776 219 938; jiri.bures@evangnet.cz

Malotřídní mateřská a základní škola s rodinnou atmosférou zaměřená na rozvoj každého dítěte. Podporujeme všestrannost osobnosti, kompetencí a tvořivosti dětí, čerpáme inspiraci ze života rodin, ze spolkového života místních lidí.

Základními principy školy jsou:

Individuální přístup – Menší počet dětí umožní individuální přístup i dostatečný prostor podporu jejich talentů a vzájemné spolupráce.

Kontakt s přírodou – Díky umístění školy mají děti možnost bezprostředně poznávat nejbližší okolí, místní přírodu a krajinu.

Laskavé prostředí – Vytváříme podmínky pro rozvoj komunikačních kompetencí a pro spolupráci dětí, posilujeme tak jejich seberozvoj.

Křesťanské hodnoty – Cílem školy je vést děti k úctě k člověku a mnohotvárnému Božímu stvoření.

Mgr. Dagmar Hamalová
Počet žáků: