Veselá škola - církevní základní škola a základní umělecká škola

Základní školy římskokatolické církve
základní škola

Soukenická 1088/10

1934901309/0800
nenahlášeno

Rodinné prostředí, přátelské vztahy ve třídě, Desatero jako základ. Úzké napojení na základní uměleckou školu (v budově školy) s dramatickým oddělením, výtvarným a hudebním oddělením. Široká nabídka volnočasových aktivit - jízda na koni, plavání, přípravka na gymnázia. Od září 2007 rozšiřujeme výuku o druhý stupeň ZŠ. Žáci tedy mohou ve Veselé škole absolvovat výuku od první do deváté třídy.

Mgr. Martin Jeřábek