Návazné konzultace EU

Zdroj:Česká biskupská konferenceČeská biskupská konference
Datum publikace20. 5. 2021, 18.00

Po dvou letech pokročila příprava operačních programů a jsou vypisovány nové výzvy. Proto je čas se sejít a pomoci Vám získat pro Vaše projekty potřebné dotace.

image:Image

Cílem je poskytnout Vám podporu v rozvíjení projektů a získávání dotací. Na konzultacích bude možné se zabývat vlastními projekty i získat inspiraci u jiných iniciativ. Tematicky jsou konzultace uspořádána dle Vašich preferencí. Setkání jsou členěna do 4 úzce zaměřených školení v délce 2-3 hodin.

Lektorky:

PhDr. Marie Váňová, Ph.D. & Eva Schönherrová

Více info o lektorkách najdete ZDE.

V případě zájmu o konzultace piště na vzdelavani@cirkev.cz.

Termíny minulých konzultací:

21. dubna čtvrtek

9:30 – 12:30 KONZULTACE Č. 1 - sociální služby, sociální práce, sociální bydlení, zdravotnictví, služby na sociálně-zdravotním pomezí, komunitní práce

13:30 – 16:30 KONZULTACE Č. 4 - ochrana klimatu, úspory energie, fotovoltaiky pro zařízení sociálních služeb, úspory energie pro památkově chráněné objekty

28. dubna čtvrtek

9:30 – 12:30 KONZULTACE Č. 3 - obnova památek, opravy far a kostelů, úprava far a okolí

13:30 – 15:30 KONZULTACE Č. 2 - školní, mimoškolní aktivity, vzdělávání, neformální vzdělávání, environmentální vzdělávání